خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
دانلود فيلم هاي سينمايي جديد ايراني دانلود فيلم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mohsentanabande
تاريخ: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۱۲:۵۴

دانلود فيلم هاي سينمايي جديد ايراني

 

ماجراي واقعي هواپيماربايي هواپيماي 1976 ، كه در آن چهار تروريست ضد اسرائيلي پرواز يك هواپيماي ايرفرانس را به دست گرفتند و آن را به سمت فرودگاه انتببه اوگاندا ، كه خدمه و مسافران آن را گروگان نگه داشتند ، منحرف كردند.

Entebbe مشكلي براي حل كردن دارد. اتفاقاً آشنايي با هر كسي كه هميشه فيلمبرداري اسلحه را در O.K انجام داده است. مرجان يعني ، چگونه مي توان به اين مسئله رسيدگي كرد كه محور اكشن فيلم به سرعت تمام مي شود؟ در اين حالت ، سه دقيقه (در حالي كه O.K. Corral انجام شد و فقط در 30 ثانيه غبارآلود شد). جان استورگز اين مسئله را با ناديده گرفتن حقيقت و آتش زدن واگن ها در طول هشت دقيقه شليك خود حل كرد. در ضمن ، مقبره سنگي نزديك به سبك هاي سرجيو لئون بزرگ است. از نظر Entebbe ، خوزه پاديلا با اجراي برنامه رقص زنده ، زمان اجراي خود را تقويت مي كند. اين يك راه حل جالب است ، اگر يك راه حل مخصوصاً موفق نباشد.

Entebbe مي گويد دو داستان - هواپيماربايان و گروگانگيران در اوگاندا ، و همچنين دولت اسرائيل در تلاش است تا در مورد خواسته هاي خود چه كاري انجام دهد. به ويژه خواستار آنها 5 ميليون دلار و آزادي 53 زنداني طرفدار فلسطين. (رشته سوم ، رقصنده و دوست پسر سرباز او كه فينال ما را به ما مي دهند ، بعداً مي آيد و در كنار آن هيچ تصويري دراماتيك ايجاد نمي كند.)

از چهار هواپيمارباب ، اين رزموندوند پيك و زوج آلماني دانيل برهول هستند كه اين فيلم بيشترين توجه را به آنها نشان مي دهد. انگيزه هاي آنها در فلاش بك گفته شده است ، و عمل در ترمينال گرم و غبارآلود متروكه فرودگاه Entebbe از طريق چشمان آنها مشاهده مي شود. اما همه سطح است ويلفرد بيز در مورد برهل بيشترين حادثه را دارد - بين علت و اعتقاد وي به اين واقعيت كه آنها از غيرنظاميان بي گناه به عنوان اهرم استفاده مي كنند - اما با عمق تقريبا كافي كاوش نمي شود.

در اسرائيل ، بحث و گفتگوهاي دولت ميان نخست وزير ، ييتژاك رابين (اشكنازي) و وزير دفاع ، شيمون پرز (مارسان) به عقب برگشته است. رابين طرفدار مذاكره است ، پرز مي خواهد تيم نجات را اعزام كند. در معرض نمايش سنگين است ، اما جالب است كه مواضع مخالف موارد خود را بيان كنند ، و پرز تلاش مي كند تا طرحي را به حركت درآورد - رويكرد ترمينال قرار است در يك مرسدس سياه مانند يك رئيس جمهور اوگاندا ادي امين ساخته شود. سفر به داخل. وقتي فقط يك برنزه پيدا مي شود ، آن را به سرعت اسپري مي كند.

اما در پايان ، فرار از اين واقعيت كه Entebbe سعي مي كند چيزهاي زيادي باشد ، دشوار است و هيچ يك از آنها را به اندازه كافي انجام نمي دهد. در صورت لزج سريع ، قدم بر مي دارد ، تلاش مي كند تا ما را به هر روشي معني دار براي گروگان ها مراقبت كند. تلاشهاي مبهمي وجود دارد - خانواده اي تهديد مي شوند كه به دليل اينكه آدم ربايان شهروندان اسرائيلي را از بقيه جدا مي كنند از هم جدا مي شوند - اما آنها تنها كنار مي آيند و از گرفتن احساسات خودداري مي كنند. علامت كل فيلم است - تقريباً كار مي كند ، اما در نهايت كم مي شود.

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]