خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
اهميت زمان و نحوه پاسخ دهي در آزمون تافل براي داوطلبين دانلود فيلم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mohsentanabande
تاريخ: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۲۴:۵۲

مطمئن نيستيد كه چگونه مقالات تمرين نوشتن تافل خود را ارزيابي كنيد؟ پس سعي كنيد از پاسخ هاي نمونه استفاده كنيد تا به شما ياد دهد كه يك مقاله با نمره بالا چيست. خوشبختانه ETS نمونه هاي مختلفي از پاسخ هاي نوشتن تافل را به صورت PDF رايگان گردآوري كرده است. با استفاده از اين منبع، مي توانيد ببينيد كه هر دو وظيفه نوشتن يكپارچه و مستقل، چه پاسخ هاي با امتياز بالا نمره متوسط ​​و كم نمره را دارند.

همچنين مي توانيد بسياري از پاسخ هاي غير رسمي نمونه تافل را بصورت آنلاين پيدا كنيد. با اين وجود، بسياري از اينها به خصوص از كيفيت بالايي برخوردار نيستند. بنابراين فقط از آن هايي استفاده كنيد كه حاوي سؤالات و مقالات واقعي تافل هستند. يكي از منابعي كه من اكيدا توصيه مي كنم منابع رسمي تافل ETS است، كه ده ها نمونه پاسخ با نمره بالا را براي انواع نوشتن پيام هاي رسمي ارائه مي دهد. همينطور براي يادگيري در موسسه تافل روي اين قسمت كليك كنيد.

از گذرگاه هاي معمول يادآوري كنيد. نكته ديگر حفظ كردن انتقال است. انتقال كلمات و عباراتي هستند كه افكار مشابه را به هم متصل مي كنند يا نشان دهنده تغيير در انديشه هستند. در نوشتن تافل، انتقال مي تواند صداي نوشتاري شما را نرم تر كرده و به پيشرفت افكار شما كمك كند. يك طرح كلي ايجاد كنيد در روز آزمون، قبل از شروع نوشتن مقاله خود، مهم است كه براي تهيه خلاصه اي از آنچه قصد داريد در مورد آن بنويسيد وقت بگذاريد.

با استفاده از كاغذ سه نكته اصلي كه مي خواهيد در مورد آن ها بحث كنيد و همچنين جزئيات يا مثال هاي كليدي را كه مي توانيد براي پشتيباني از نكات خود استفاده كنيد را يادداشت نماييد. طرح كلي شما نيازي به جزئيات كاملي ندارد، بنابراين احساس كنيد كه فقط چند كلمه كليدي را يادداشت كنيد و انرژي زياد صرف نوشتن جملات كامل نكنيد.

علاوه بر اين هيچ مقدمه يا نتيجه گيري ننويسيد. اين اطلاعات براي مقاله شما حياتي نيست و مي توانيد با نزديك شدن به پايان زمان نوشتن خود، ايده هايي را براي اين موارد ارائه دهيد. بيشتر اوقات به هر حال شما حتي به نتيجه گيري نياز نداريد. از وقت خود با خرد استفاده كنيد. در هر دو تسك رايتينگ، سعي كنيد بيشتر وقت خود را صرف نوشتن مقاله هاي خود كنيد. براي كار يكپارچه، بيشتر از دو يا سه دقيقه براي تهيه يك طرح كلي وقت صرف نكنيد و براي كار مستقل، بيشتر از پنج دقيقه وقت نگذاريد.

اگر خواندن مقاله براي بخش Integrated را به پايان نرسانيد، درست است كه از برخي از زمان نوشتن خود براي اتمام خواندن استفاده كنيد و فقط وقت زيادي را براي انجام اين كار صرف نكنيد. خلاصه اينكه هر خواندن قطعه يا خواندن مجدد را حداكثر به يك يا دو دقيقه محدود كنيد.

با همه چيز آشنا شويد تا در مورد تافل به خوبي بدانيد. درك درستي از چگونگي عملكرد آزمون از قالب آن گرفته تا انواع سؤال از آن تا محدوديت زماني آن به معناي تعجب كمتري براي شما در روز آزمون و يك تجربه كلي تست گيري بهتر است.

با دقت و پيگيري مطالعه كنيد. شما نمي توانيد انتظار داشته باشيد كه فقط با دانستن انگليسي فقط در زبان تافل كار كنيد. در اين صورت بومي هاي انگليسي بالاترين ميانگين نمره تافل را دارند. بنابراين وقت كافي را صرف آماده سازي براي آزمون كنيد، روي نقاط ضعف خود تمركز كنيد و با منابع باكيفيت تمرين كنيد.

به استراتژي هاي روز آزمون خود اطمينان داشته باشيد. روز آزمون مي تواند احساس طاقت فرسا كنيد، اما نسبت به پيشرفت خود خوش بين باشيد. شما از قبل مي دانيد كه چه كاري بايد انجام دهيد، بنابراين مطمئن باشيد و به ياد داشته باشيد كه مي توانيد اين كار را انجام دهيد و در اين آزمون موفق شويد.

تمرين كردن در طور مدت آمادگي خود لازم است به صورت مناسب و بر اساس نقاط ضعف و پيشرفت شما انجام گردد تا بتوانيد امتياز مورد نظر خود را در هر 4 مهارت زبان يعني خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت كردن كسب كنيد. براي مثال ممكن است كه شما در مهارت ليسنينگ قوي تر عمل كنيد و نمره 100 بگيريد.

اما در مهارت اسپيكينگ و رايتينگ هنوز امتياز شما بين 75 الي 80 است. در چنين حالتي لازم است تكنيك هاي پاسخ دهي و كيفيت پاسخ شما بررسي گردد تا بتوانيد نمره خود را در صورت نياز به 90 ارتقا دهيد.

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]